Fotoateliér GODART Žilina

Ateliér

 

Fotoateliér 

Fotoateliér GODART je situovaný v centre mesta Žilina s dobrou dostupnosťou a možnosťou parkovania. Ateliér je rozdelený na niekoľko funkčných častí. Hlavný priestor je vyhradený samotnému fotoateliéru, dalšia oddelená podporná miestnosť slúži na líčenie. Súčasťou sú samozrejme sociálne zariadenia a miestnosť na prezliekanie.

Fotoateliér GODART | Fotograf Žilina

 

Fotoateliér GODART disponuje širokým spektrom doplnkov, ktoré neodlučiteľne dotvárajú atmosféru fotografií. Využívame High End profesionálnu fototechniku (Canon, Elinchrom, PocketWizard, Sekonic, EIZO a pod.), ktorá nám otvára nové možnosti a tým poskytuje možnosť realizácie našich predstáv.

 

Fotograf


Fotoateliér GODART | Fotograf Žilina

Milé dámy, milí páni.
Fotografovanu sa venujem 20 rokov, cez 10 rokov komerčne. Začínal som pri svadobnej fotografii, neskôr som pridal oblasť atelierovéj fotografie a eventy. Mojim primárnym cieľom je naplniť očákavania zákazníka ideálne mne vlastným poetickým štýlom. 

Prichádzate a nechávate sa stvárňovať profesionálom fotografom z rôznych dôvodov. Však jeden dôvod sa neustále opakuje. Áno, dokážeme Vám vytvoriť fotografie, ktoré budú nápadite a krásne. Kde vynikne vaša osobnosť a príbeh. K tomu všetkému nám dopomôže svetlo našich reflektorov, prijemná atmosféra pri fotení a naše šikovne make-up artistky.

Tešíme sa na Vás,
Ing. Martin Řezníček