Fotoateliér GODART Žilina

Ateliér

 

Fotoateliér 

Fotoateliér GODART je situovaný v centre mesta Žilina. Je rozdelený na niekoľko funkčných častí. Hlavný priestor je tvorený fotoateliérom. V ďalšej časti sa nachádza miestnosť na líčenie a šatňa s toaletou. 

Fotoateliér GODART | Fotograf Žilina

 

Využívame High End profesionálnu fototechniku, ktorá nám otvára nové možnosti stvárňovania našich zákazníkov. Ateliér nie je možné prenajímať, slúži výhradne pre našich zákazníkov.

 

Fotograf


Fotoateliér GODART | Fotograf Žilina

 

Dobrý deň,
Našim ateliérom prešli stovky zákazníkov a vieme, že nie je jednoduché sa nechať "odfotiť". My však dokážeme vytvoriť fotografie, ktoré budú nápadite a očarujúce. Fotografie, kde sa budete páčiť sami sebe a pritom na nich budete stále Vy. Výsledný efekt fotografií dotvorí prijemná atmosféra pri fotení a naše profesionálne make-up vizážistky, ktoré používajú na líčenie značkové produkty.

Upravovanie fotografií vo photoshope je neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Je pre nás prirodzené upravovať fotografie, ktoré su obsahom balíčkov. Jemne zmenšovať alebo zväčšovať rôzne časti tela, prípadne odstraňovať nedokonalosti pokožky alebo vyhladzovať vrásky.

Tešíme sa na Vás.

                 Ing. Martin Řezníček